Ważne: ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. W przeglądarce, której używasz można zmienić ustawienia plików cokie. Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. X zamknij
najlepszy vending

Poczuj się jak w domu!

najlepszy-vending.pl

Undercounter (HoReCa)

Undercounter (HoReCa)

Dostarcza wodę o temperaturze pokojowej, zimną, gazowaną, po mikrofiltracji.
Modele dostępne są w wersji zdalnie sterowanej, elektromechanicznej oraz elektronicznej.
Bardzo łatwy do zainstalowania, cichy, dostosowany do wszelkich wymagań, doskonały do miejsc, gdzie przestrzeń jest problemem.
Kontrolowany przez mikroprocesor, który za pomocą specjalnych czujników sygnalizuje jakiekolwiek problemy w funkcjonowaniu urządzenia. W przypadku wzrostu zagrożenia (np. z powodu nieszczelności) mikroprocesor odpowiada za automatyczne wyłączenie urządzenia. Wyposażony jest w specjalny system monitorujący, który za pomocą karty chipowej kontroluje przydatność filtra i sugeruje, kiedy powinien on zostać wymieniony.
Dzięki swojemu niskiemu zużyciu energii dozownik spełnia największe wymogi, podczas gdy naświetlanie promieniami UV gwarantuje maksymalną higienę.
W wersji z zewnętrznym podłączeniem do wody jest idealny do zastosowania w barach i innych miejscach serwujących żywność.
 

<< wstecz
Chcesz więcej?
Najlepsza-Kawa.pl
oferta dnia