Ważne: ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. W przeglądarce, której używasz można zmienić ustawienia plików cokie. Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. X zamknij
najlepszy vending

Poczuj się jak w domu!

najlepszy-vending.pl

Sorgente

Sorgente

Dystrybutor wody o temperaturze pokojowej, zimnej, gazowanej, po mikrofiltracji.
Dostępne kolory: biały, szary, ciemnoszary
Spójny i elegancki. Bardzo łatwy do zainstalowania, cichy, dostosowany do wszelkich wymagań, doskonały do każdego wnętrza.
Kontrolowany przez mikroprocesor, który za pomocą specjalnych czujników sygnalizuje jakiekolwiek problemy w funkcjonowaniu urządzenia. W przypadku wzrostu zagrożenia (np. z powodu nieszczelności) mikroprocesor odpowiada za automatyczne wyłączenie urządzenia. Wyposażony jest w specjalny system monitorujący, który za pomocą karty chipowej kontroluje przydatność filtra i sugeruje, kiedy powinien on zostać wymieniony.
Dzięki swojemu niskiemu zużyciu energii dozownik Sorgente spełnia największe wymogi, a naświetlanie promieniami UV gwarantuje maksymalną higienę.
Urządzenie dostępne jest również w wersji z wodą gorącą. Chcąc ją otrzymać, należy przytrzymać dwa przyciski jednocześnie, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed dziećmi.
Sorgente może zostać ustawione na eleganckim podeście, który idealnie komponuje się z urządzeniem. Podest nie jest tylko dodatkiem, spełnia również zadanie schowka na 100 sztuk kubków.
 

<< wstecz
Chcesz więcej?
Najlepsza-Kawa.pl
oferta dnia