Ważne: ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. W przeglądarce, której używasz można zmienić ustawienia plików cokie. Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. X zamknij
najlepszy vending

Poczuj się jak w domu!

najlepszy-vending.pl

Smile

Smile

Elegancki dozownik dostarcza wodę zimną, o temperaturze pokojowej
i gazowaną po mikrofiltracji. Dostępny jest również z opcją na wodę gorącą.
W celu jej otrzymania należy przytrzymać dwa przyciski jednocześnie, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed dziećmi. Łatwy do zainstalowania, cichy dozownik, doskonały do każdego otoczenia.
Kontrolowany przez mikroprocesor, który za pomocą specjalnych czujników sygnalizuje jakiekolwiek problemy w funkcjonowaniu urządzenia. W przypadku wzrostu zagrożenia (np z powodu nieszczelności) mikroprocesor odpowiada za automatyczne wyłączenie urządzenia.
Wyposażony jest w specjalny system monitorujący, który za pomocą karty chipowej kontroluje przydatność filtra i sugeruje, kiedy powinien on zostać wymieniony.
Dzięki swojemu niskiemu zużyciu energii dozownik Sorgente spełnia największe wymogi, podczas gdy naświetlanie promieniami UV gwarantuje maksymalną higienę.
Dzięki swemu eleganckiemu i ekskluzywnemu wyglądowi doskonale pasują kolorystycznie do nowoczesnych oraz tradycyjnych kuchni. Podstawowy kolor to srebrny, do którego można dobrać ociekacz i pokrywę z gamy siedmiu kolorów.
Smile może zostać ustawione na eleganckim podeście, który idealnie pasuje do wyglądu urządzenia. Podest nie jest tylko dodatkiem, spełnia również zadanie schowka na 100 sztuk kubków.
 

<< wstecz
Chcesz więcej?
Najlepsza-Kawa.pl
oferta dnia