Ważne: ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. W przeglądarce, której używasz można zmienić ustawienia plików cokie. Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. X zamknij
najlepszy vending

Poczuj się jak w domu!

najlepszy-vending.pl

Mithia

Mithia

Dostarcza wodę o temperaturze pokojowej, zimną, gazowaną, po mikrofiltracji.

Specjalne panele z nadrukami, logo i motywami, dają możliwość dostosowania urządzenia do oczekiwań klienta, stwarzając mu dodatkową możliwość promowania własnej firmy.

Wyposażony w innowacyjny system chłodzenia, dozownik Mithia osiąga wysoki poziom wydajności z bardzo niskim użyciem energii. Spiralny wymiennik gwarantuje maksymalną higienę.

Dzięki wbudowanemu dozownikowi kubków (mieszczącemu 100 sztuk), dystrybutor Mithia jest zawsze gotowy do użycia. Dostępny w wersji "Elite" zapewniającej wodę o temperaturze pokojowej, zimną i gazowaną po mikrofiltracji lub w wersji "Joy" z wodą o temperaturze pokojowej i zimną. W wersji "Joy" istnieje również opcja z wodę gorącą. Chcąc ją otrzymać, należy przytrzymać dwa przyciski jednocześnie, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed dziećmi.

<< wstecz
Chcesz więcej?
Najlepsza-Kawa.pl
oferta dnia