Ważne: ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. W przeglądarce, której używasz można zmienić ustawienia plików cokie. Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. X zamknij
najlepszy vending

Poczuj się jak w domu!

najlepszy-vending.pl

Wittenborg ES 7100

Wittenborg ES 7100

Zaspokajający wszystkie upodobania

Automat 7100 oferuje wysokiej jakości napoje celem zaspokojenia wszelkich potrzeb. Przy swojej klasycznej skandynawskiej formie i współczesnym korzystnym wyglądzie, to stylowe urządzenie stanowi udoskonalenie każdej lokalizacji, w której zostanie zastosowane. Wykorzystywana w tym automacie innowacyjna technologia zapewnia najnowsze rozwiązania technologiczne i zawiera unikalny system wody i mieszania, jak również oznaczenie odpowiednimi kolorami części, co znacznie ułatwia konserwowanie i czyszczenie urządzenia.


Proste przyciski bezpośredniego wyboru, wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LCD oraz duża komora odbioru napoju mogąca pomieścić zróżnicowane rozmiary kubków i dzbanków sprawiają, że model 7100 jest idealnym rozwiązaniem do wydawania napojów dla rozmaitych lokalizacji, począwszy od biur i pomieszczeń recepcyjnych do kawiarni i punktów handlu detalicznego.

 Atrakcyjny i przyjazny dla użytkownika

Wysoko zaawansowane możliwości

Elektronika i obsługa

 

<< wstecz
Chcesz więcej?
Najlepsza-Kawa.pl
oferta dnia